Kalendarz wydarzeń
październik 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktualności

Spotkanie w sprawie LSR 2014-2020

LGDZapraszamy wszystkich mieszkańców obszaru Lokalnej Grupy Działania „Kraina wokół Lublina" do włączenia się w prace nad Lokalną Strategią Rozwoju na lata 2015-2020.

Istnieje szansa dalszego rozwoju naszego regionu poprzez realizację kolejnych inicjatyw gospodarczych, społecznych i publicznych realizowanych przy wsparciu środków zewnętrznych pozyskanych za pośrednictwem LGD „Kraina wokół Lublina" w perspektywie finansowej UE na lata 2015-2020.


Podstawowym dokumentem, który określi kierunki rozwoju obszaru jest Lokalna Strategia Rozwoju opracowana przy udziale mieszkańców.


Mając na uwadze powyższe zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniach dotyczących diagnozy potrzeb i oczekiwań mieszkańców obszaru naszej LGD co do kierunków jego rozwoju.


Spotkania mają charakter otwarty, będą odbywać się na terenie każdej z gmin członkowskich według następującego planu:
• Założenia inicjatywy LEADER na lata 2014-2020
• Zidentyfikowanie zasobów i problemów dotyczących środowiska lokalnego – praca w grupach tematycznych: przedsiębiorczość, aktywność społeczna, infrastruktura, zasoby kulturowe
• Podsumowanie i przedstawienie wyników prac
• Przedstawienie dalszych etapów prac nad Lokalną Strategią Rozwoju dla obszaru LGD „Kraina wokół Lublina"


Terminy i miejsce realizacji spotkań podane są w zamieszczonym poniżej harmonogramie:

LP.

Gmina

Termin i miejsce konsultacji

1

Borzechów

27.03 Świetlica OSP w Borzechowie

Godz. 13.00

2

Zakrzew

08.04. Świetlica OSP w Zakrzewie

Godz. 13.00

3

Garbów

08.04. „Dom Strażaka”,  Garbów 39

Godz. 17.00

4

Strzyżewice

09.04. Sala konferencyjna przy Urzędzie Gminy w Strzyżewicach

Godz. 10.00

5

Głusk

09.04. Sala konferencyjna Urzędu Gminy Głusk

Godz. 13.00

6

Wysokie

14.04.  Świetlica przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Wysokiem

Godz.16.00

7

Bełżyce

16.04.Miejski  Dom Kultury w Bełżycach

Godz. 16.00

8

Niemce

16.04. Klub Seniora w Niemcach

Godz. 16.00

9

Bychawa

17.04.Bychwaskie Centrum Kultury

Godz. 17.00

10

Jabłonna

20. 04.  Gminne Centrum Kultury w Jabłonnie z/s w Piotrkowie

Godz. 17.00

11

Wólka

22.04  Sala konferencyjna Urzędu Gminy Wólka

Godz. 17.00

12

Konopnica

22.04 Ośrodek Działań Twórczych w Radawczyku Drugim

Godz. 18.00

13

Niedrzwica Duża

23.04.  Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej

Godz. 18.00

14

Krzczonów

24.04.  Regionalny Ośrodek Kultury i Sportu w Krzczonowie

Godz. 17.00

15

Jastków

23.04.  Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Jastkowie z/s w Dąbrowicy

godz. 17.00

Wyszukiwarka
Newsletter