Kalendarz wydarzeń
listopad 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Aktualności

Spotkanie informacyjne dotyczące „pożyczek unijnych”.

SPOTKANIE INFORMACYJNEUprzejmie informujemy, że w dniu 13 listopada br. o godz. 10.30 w biurze LGD „Kraina wokół Lublina" ul. Narutowicza 37/5 w Lublinie odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące zasad uzyskania i rozliczania pożyczek unijnych - „Pożyczki małej oraz Pożyczki dużej". W ramach produktu „Pożyczka mała oraz Pożyczka duża", finansowane mogą być inwestycje realizowane na terenie województwa lubelskiego polegające na wsparciu mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (posiadających siedzibę lub oddział albo główne miejsce wykonywania działalności gospodarczej na terenie województwa lubelskiego).

Czytaj więcej...

Zapraszamy do Centrum Kultury Gminy Jabłonna na spotkanie w ramach projektu grantowego "Cebulaki"

cebulaki jesien plakat

Zaproszenie do udziału w targach i wystawach 2019

AgrotravelZapraszamy mieszkańców obszaru LGD „Kraina wokół Lublina", przedstawicieli instytucji, organizacji, podmiotów gospodarczych mających siedzibę na obszarze LGD „Kraina wokół Lublina" działających w obszarze produktu lokalnego, dziedzictwa kulturowego oraz turystyki i rekreacji do wzięcia udziału w projekcie „Promocja walorów obszaru LGD "Kraina wokół Lublina" na międzynarodowych targach i wystawach".
W ramach projektu będzie możliwość promowania swoich produktów i usług na stoisku LGD „Kraina wokół Lublina" podczas XI Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & Active Life (Kielce).

Czytaj więcej...

Spotkania z pazurem. W roli głównej Cezary Pazura

W imieniu organizatora - Związek Literatów Polskich Oddział w Lublinie - zapraszamy na spotkanie pt. „Spotkania z pazurem. W roli głównej Cezary Pazura" , które odbędzie się 27 .11.2019 r. o godz.17.00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Grottgera 2 w Lublinie.
Partnerem tego wydarzenia jest Województwo Lubelskie. Lubelskie smakuj Życie!
Organizacje wspierające wydarzenie: LGD „Kraina wokół Lublina", Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, Lubelski Klub Biznesu, Lubelskie Centrum Konferencyjne.
plakat pazura
Wyszukiwarka
Newsletter