Kalendarz wydarzeń
czerwiec 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Władze

W roku 2021 przypada VII Forum Kobiet organizowane przez LGD „Kraina wokół Lublina". Był to czas spotkania społeczności kobiecej powiatu lubelskiego w kolejnych gminach – członkach Stowarzyszenia. Obecny rok nie sprzyja organizowaniu dużych imprez z bezpośrednim udziałem wielu osób. Dlatego proponujemy zmienioną formułę VIII Forum Kobiet „Krainy wokół Lublina".
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gmin Powiatu Lubelskiego Lokalna Grupa Działania „Kraina wokół Lublina" zrzesza 71 podmiotów, w tym osoby fizyczne, organizacje pozarządowe, przedsiębiorców oraz samorządy 15 gmin Powiatu Lubelskiego. Wśród członków są 34 kobiety.
Tegoroczne, przewrotne hasło „Poznajmy się", ma na celu poznanie naszych członkiń, nie tylko z imienia, ale przede wszystkim pokazać czym nasze liderki się zajmują. A tych zajęć, profesji, realizowania hobby jest mnóstwo. Bardzo często o danych działaniach, przyznawanych nagrodach, sukcesach na skalę miejscowości, sołectwa oraz regionu - nic powszechnie nie wiemy.
Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami liderek - członkiń naszej lokalnej grupy działania, które zechciały podzielić się z nami informacjami o swojej pracy, działalności społecznej, osiągnięciach i marzeniach.

gutek      Teresa Gutek
   
hanaj      Danuta Hanaj
   
 Beata Janiszewska - Brudzisz       Beata Janiszewska-Brudzisz
   
 Grażyna Nowicka 2       Grażyna Nowicka
   
 Ewa Rębecka 2       Ewa Rębecka
   
 M. Sałek-Lewczyk       Magdalena Sałak-Lewczyk
   
 Małgorzata Sanaluta 2       Małgorzata Sanaluta
   
 Daria Studzian1       Daria Stadzian
   
 ZarębaT       Teodora Zaręba
   
 Małgorzata olechowska 2       Małgorzata Olechowska
   
 Halina Stępniak12       Halina Stępniak
Wyszukiwarka
Newsletter