Kalendarz wydarzeń
wrzesień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Członkowie

Lista członków LGD „Kraina wokół Lublina" – sierpień 2020r.

Lp

Imię i nazwisko/ nazwa członka LGD

Przedstawiciel

Sektor

Funkcja w LGD

Rodzaj prowadzonej działalności

Gmina

1

Powiat Lubelski

Zdzisław Antoń

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

 

2

Gmina Niedrzwica Duża

Ryszard Golec

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Niedrzwica Duża

3

Gmina Strzyżewice

Barbara Zdybel

Publiczny

Wiceprzewodniczący Rady

Samorząd terytorialny

Strzyżewice

4

Gmina Jabłonna

Magdalena Sałek-Lewczyk

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Jabłonna

5

Gmina Krzczonów

Katarzyna Bryda

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Krzczonów

6

Miasto i Gmina Bełżyce

Ireneusz Łucka

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Bełżyce

7

Gmina Wysokie

Dorota Dobrzyńska

Publiczny

Członek Rady

Samorząd terytorialny

Wysokie

8

Gmina Borzechów

Edward Jarzynka

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Borzechów

9

Gmina Niemce

Krzysztof Urbaś

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Niemce

10

Gmina Garbów

Małgorzata Sanaluta

Publiczny

Sekretarz Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Garbów

11

Miasto i Gmina Bychawa

Janusz Urban

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Bychawa

12

Gmina Jastków

Teresa Kot

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Jastków

13

Gmina Zakrzew

Teodora Zaręba

Publiczny

Członek Rady

Samorząd terytorialny

Zakrzew

14

Gmina Konopnica

Mirosław Żydek

Publiczny

Przewodniczący Rady

Samorząd terytorialny

Konopnica

15

Gmina Głusk

Jacek Anasiewicz

Publiczny

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Samorząd terytorialny

Głusk

16

Regionalny Ośrodek Kultury i Sportu w Krzczonowie

Teresa Gutek

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Krzczonów

17

Gmina Wólka

Edwin Gortat

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Wólka

18

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Jastkowie zs. w Dąbrowicy

Kamil Ziółkowski

Publiczny

Członek Stowarzyszenia

Samorząd terytorialny

Jastków

18

Artur Płaza

Artur Płaza

Społeczny

Wiceprezes Stowarzyszenia

Mieszkaniec obszaru LGD

Bychawa

19

OSP Skrzynice

Violetta Rudzka

Społeczny

Członek

Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Jabłonna

20

OSP w Olszowcu

Piotr Gąbka

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Bychawa

21

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Niedrzwickiej

Izabela Mazurek

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Niedrzwica Duża

22

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji i Aktywizacji Społecznej „SUKCES”

Beata Janiszewska-Brudzisz

Społeczny

Wiceprezes

Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Wólka

23

Stowarzyszenie "Nasza Szkoła" w Kalinówce

Jacek Smagała

Społeczny

Członek Rady

Organizacja pozarządowa

Głusk

24

OSP Zembrzyce Tereszyńskie

Michał Sobczak

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Niedrzwica Duża

25

Bychawskie Towarzystwo Regionalne

Mateusz Wróblewski

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Bychawa

26

Beata Woroszyło

Beata Woroszyło

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Mieszkaniec obszaru

Głusk

27

OSP Zakrzew

Waldemar Tomas

Społeczny

Członek

Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Zakrzew

28

Grażyna Pomorska

Grażyna Pomorska

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Mieszkaniec obszaru

Niemce

29

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej

Halina Stępniak

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Garbów

30

Garbowskie Towarzystwo Sportowe "Zawisza"

Robert Wójcik

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Garbów

31

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich w Żabiej Woli

Lidia Kowalczyk

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Strzyżewice

32

Nadbystrzyckie Stowarzyszenie Agroturystyczne w Strzyżewicach

Genowefa Baran

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Strzyżewice

33

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Inicjatyw Lokalnych i Oświatowych WEKTOR

Michał Wylaź

Społeczny

Członek Rady

Organizacja pozarządowa

Garbów

34

OSP w Wysokiem

 

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Wysokie

35

Krzysztof Wiesław Florek

Krzysztof Wiesław Florek

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Mieszkaniec obszaru

Wólka

36

OSP w Piotrkowie

Roman Dąbek

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Jabłonna

37

Danuta Hanaj

Danuta Hanaj

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Mieszkaniec obszaru

Bychawa

38

OSP Pamięcin z siedzibą w Walentynowie

Andrzej Bartnik

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Krzczonów

39

OSP w Świdnik Duży Pierwszy

Marcin Dobek

Społeczny

Członek Rady

Organizacja pozarządowa

Wólka

40

OSP Matczyn - Wojcieszyn

Rafał Brodziak

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Bełżyce

41

Ulesława Lubek

Ulesława Lübek

Społeczny

Członek Rady

 Mieszkaniec obszaru

Jastków

42

Stowarzyszenie Centrum Artystyczne Teatr w Remizie w Łączkach - Pawłówku

Izabela Jakubowska

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja pozarządowa

Borzechów

43

Fundacja Ecclesia Nostra

Elżbieta Lotko

Społeczny

Członek Rady

Organizacja pozarządowa

Niemce

44

Agnieszka Ołówka

Agnieszka Ołówka

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Mieszkaniec obszaru

Zakrzew

45

KGW Miłocin

Danuta Ewa Mirosław

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Organizacja nieformalna

Jastków

46

Monika Justyna Sokalska

Monika Justyna Sokalska

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Mieszkaniec obszaru

Borzechów

47

Zbigniew Hamerla

Zbigniew Hamerla

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Mieszkaniec obszaru

Wysokie

48

Almax - Dystrybucja

Jerzy Paradziński

Gospodarczy

Członek Rady

Gospodarcza

Jastków

49

"Styl" PHU

Krzysztof Gałat

Gospodarczy

Członek Rady

Gospodarcza

Borzechów

50

"Koga" FPHU

Stefan Kowalewski

Gospodarczy

Członek Stowarzyszenia

Gospodarcza

Konopnica

51

"MIR-POL"

Mirosław Łopucki

Gospodarczy

Skarbnik

Stowarzyszenia

Gospodarcza

Strzyżewice

52

Przedsiębiorstwo "IGORD"

Jerzy Podgórski

Gospodarczy

Członek Stowarzyszenia

Gospodarcza

Niedrzwica Duża

53

GS "Samopomoc Chłopska" w Niedrzwicy Dużej

Jerzy Skurski

Gospodarczy

Członek Stowarzyszenia

Gospodarcza

Niedrzwica Duża

54

Zakład fryzjerski "WERA"

Małgorzata Gałka

Gospodarczy

Członek Stowarzyszenia

Gospodarcza

Wysokie

55

Usługi księgowe Ewa Rębecka

Ewa Rębecka

Gospodarczy

Członek Rady

Gospodarcza

Bychawa

56

 Dom Nasutów Nasutowskie Przedsiębiorstwo Społeczne Sp. z o. o.

Grażyna Nowicka

Gospodarczy

Członek Stowarzyszenia

Gospodarcza

Niemce

57

"U Jagody" Jadwiga Pyc

Jadwiga Pyc

Gospodarczy

Członek Stowarzyszenia

Gospodarcza

Krzczonów

58

P.P.H.-U. i Gastronomia "JOLSTEF"

Daria Studzian

Gospodarczy

Członek Rady

Gospodarcza

Bełżyce

59

FHU Baja Anna Banaszek

Anna Banaszek

Gospodarczy

Członek Stowarzyszenia

Gospodarcza

Jastków

60

OSM w Bychawie

Ewa Bartnik

Gospodarczy

Członek Stowarzyszenia

Gospodarcza

Bychawa

61

Bogdan Wałachowski

Bogdan Wałachowski

Gospodarcza

Członek Stowarzyszenia

Rolnik

Jabłonna

62

Dorota Łukasik

Dorota Łukasik

Gospodarcza

Członek Stowarzyszenia

Rolnik

Zakrzew

63

Stowarzyszenie Pracownia Twórczych Działań

Karol Salagierski

Społeczna

Członek Komisji Rewizyjnej

Organizacja pozarządowa

Konopnica

64

Bychawskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o

Paweł Pikula

Gospodarczy

Prezes Stowarzyszenia

Gospodarczy

Bychawa

65

Marcin Pastuszak

Marcin Pastuszak

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Mieszkaniec

Niedrzwica Duża

66

P.H.U. Tadeo Zofia Popławska

Zofia Popławska

Gospodarczy

Członek Komisji Rewizyjnej

Gospodarczy

Bychawa

67

ITS OZE Instytut Technologii Sanitarnej i Odnawialnych Źródeł Energii

Sławomir Wraga

Gospodarczy

Członek Stowarzyszenia

Gospodarczy

Niedrzwica Duża

68

Koło Gospodyń Wiejskich w Radawcu Dużym „Radawczanki”

Magdalena Stepaniuk

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Społeczny

Konopnica

69

Mariusz Robak

Mariusz Robak

Społeczny

Członek Rady

Społeczny

Krzczonów

70

Karolina Budoran

Karolina Budoran

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Społeczny

Niemce

71

Dariusz Gajo

Dariusz Gajo

Społeczny

Członek Stowarzyszenia

Społeczny

Niemce

72

M-Styl Monika Polska Meble Holenderskie

Monika Polska

Gospodarczy

Członek Stowarzyszenia

Gospodarczy

Bychawa

Wyszukiwarka
Newsletter