Kalendarz wydarzeń
październik 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Członkowie

Lista członków LGD „Kraina wokół Lublina" – maj 2019r.

Lp.

Imię i nazwisko/nazwa członka LGD

Przedstawiciel

Sektor

Funkcja w LGD

1

Bychawskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o

Paweł Pikula

gospodarczy

prezes

2

Artur Płaza

Artur Płaza

społeczny

Wiceprezes

3

MIR-POL Łopucki Mirosław

Mirosław Łopucki

gospodarczy

Skarbnik Zarządu

4

Gmina Garbów

Małgorzata Sanaluta

publiczny

Sekretarz Zarządu

5

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji i Aktywizacji Społecznej „Sukces

Beata Janiszewska – Brudzisz

społeczny

wiceprezes

6

Powiat Lubelski

Zdzisław Antoń

publiczny

Członek

7

Gmina Bełżyce

Ireneusz Łucka

publiczny

członek

8

Ochotnicza Straż Pożarna Matczyn-Wojcieszyn

Rafał Brodziak

społeczny

członek

9

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Usługi i Gastronomia „JOLSTEF”

Daria Studzian

gospodarczy

Członek Rady

10

Gmina Borzechów

Edward Jarzynka

publiczny

członek

11

Monika Justyna Sokalska

Monika Justyna Sokalska

społeczny

członek

12

Stowarzyszenie Centrum Artystyczne Teatr w Remizie w Łączkach-Pawłówku

Izabela Jakubowska

społeczny

członek

13

„STYL” PHU

Krzysztof Gałat

gospodarczy

Członek Rady

14

Gmina Bychawa

Janusz Urban

publiczny

członek

15

Bychawskie Towarzystwo Regionalne

Mateusz Wróblewski

społeczny

członek

16

Danuta Hanaj

Danuta Hanaj

społeczny

członek

17

Ochotnicza Straż Pożarna w Olszowcu

Piotr Gąbka

społeczny

członek

18

Usługi Księgowe Ewa Rębecka

Ewa Rębecka

gospodarczy

Członek Rady

19

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bychawie

Ewa Bartnik

gospodarczy

Członek

20

P.H.U Tadeo Zofia Popławska

Zofia Popławska

gospodarczy

Członek Komisji Rewizyjnej

21

M – STYL Monika Polska Meble Holenderskie

Monika Polska

gospodarczy

Członek

22

Garbowskie Towarzystwo Sportowe „Zawisza”

Robert Wójcik

społeczny

członek

23

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Inicjatyw Lokalnych i Oświatowych „Wektor”

Michał Wylaź

społeczny

Członek Rady

24

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Garbowskiej

Halina Stępniak

społeczny

członek

25

F.H.U. BAJA Anna Banaszek Restauracja „Złota Rybka”

Anna Banaszek

gospodarczy

członek

26

Gmina Głusk

Jacek Anasiewicz

publiczny

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

27

Beata Woroszyło

Beata Woroszyło

społeczny

Członek Rady

28

Stowarzyszenie Nasza Szkoła w Kalinówce

Jacek Smagała

społeczny

Członek Rady

29

Gmina Jabłonna

Magdalena Sałek-Lewczyk

publiczny

Członek Rady

30

Ochotnicza Straż Pożarna w Skrzynicach

Violetta Rudzka

społeczny

Członek

31

Ochotnicza Straż Pożarna w Piotrkowie

Roman Dąbek

społeczny

członek

32

Bogdan Wałachowski

Bogdan Wałachowski

gospodarczy

członek

33

Gmina Jastków

Teresa Kot

publiczny

członek

34

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Jastkowie zs. w Dąbrowicy

Kamil Ziółkowski

publiczny

członek

35

Koło Gospodyń Wiejskich Miłocin

Danuta Ewa Mirosław

społeczny

członek

36

Ulesława Lübek

Ulesława Lübek

społeczny

Członek Rady

37

Almax-Dystrybucja sp. z o.o.

Jerzy Paradziński

gospodarczy

Członek

38

Gmina Konopnica

Mirosław Żydek

publiczny

Przewodniczący Rady

39

Ochotnicza Straż Pożarna w Zemborzycach Tereszyńskich

Michał Sobczak

społeczny

członek

40

FPHU „KOGA” Stefan Kowalewski

Stefan Kowalewski

gospodarczy

Członek

41

Stowarzyszenie Pracownia Twórczych Działań

Karol Salagierski

Społeczny

Członek

42

Gmina Krzczonów

Katarzyna Bryda

publiczny

członek

43

Regionalny Ośrodek Kultury i Sportu

Teresa Gutek

publiczny

członek

44

Ochotnicza Straż Pożarna Pamięcin z siedzibą w Walentynowie

Andrzej Bartnik

społeczny

członek

45

„U Jagody” Jadwiga Pyc

Jadwiga Pyc

gospodarczy

członek

46

Gmina Niedrzwica Duża

Ryszard Golec

publiczny

członek

47

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Niedrzwickiej

Izabela Mazurek

społeczny

członek

48

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Niedrzwicy Dużej

Jerzy Skurski

gospodarczy

członek

49

PHU EL-HAND

Marian Pietraś

gospodarczy

Członek Rady

50

Przedsiębiorstwo „IGORD” Jerzy Podgórski

Jerzy Podgórski

gospodarczy

Członek

51

ITS OZE Instytut Techniki Sanitarnej i Odnawialnych Źródeł Energii

Sławomir Wraga

Gospodarczy

Członek

52

Marcin Pastuszak

Marcin Pastuszak

Społeczny

Członek

53

Gmina Niemce

Krzysztof Urbaś

publiczny

członek

54

Fundacja Ecclesia Nostra

Elżbieta Lotko

społeczny

Członek Rady

55

Maria Grażyna Pomorska

Maria Grażyna Pomorska

społeczny

Członek Komisji Rewizyjnej

56

Dom Nasutów Nasutowskie Przedsiębiorstwo Społeczne sp.z o.o.

Grażyna Nowicka

gospodarczy

członek

57

 

 

Karolina Budoran

Karolina Budoran

Społeczny

Członek

58

Gmina Strzyżewice

Barbara Zdybel

publiczny

Wiceprzewodnicząca Rady

59

Nadbystrzyckie Stowarzyszenie Agroturystyczne w Strzyżewicach

Genowefa Baran

społeczny

członek

60

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich

Józefa Lidia Kowalczyk

społeczny

członek

61

Gmina Wólka

Edwin Gortat

publiczny

członek

62

Ochotnicza Straż Pożarna w Świdniku Dużym Pierwszym

Marcin Dobek

społeczny

Członek Rady

63

Krzysztof Wiesław Florek

Krzysztof Wiesław Florek

społeczny

członek

64

Gmina Wysokie

Dorota Dobrzyńska

publiczny

członek

65

Zbigniew Hamerla

Zbigniew Hamerla

społeczny

członek

66

Ochotnicza Straż Pożarna w Wysokiem

Augustyn Krasnodębski

społeczny

członek

67

Zakład Fryzjerski „WERA” Małgorzata Gałka

Małgorzata Gałka

gospodarczy

Członek Rady

68

Gmina Zakrzew

Teodora Zaręba

publiczny

Członek Rady

69

Agnieszka Ołówka

Agnieszka Ołówka

społeczny

członek

70

Ochotnicza Straż Pożarna Zakrzew

Waldemar Tomas

społeczny

członek

71

Dorota Łukasik

Dorota Łukasik

gospodarczy

członek

Wyszukiwarka
Newsletter